develi çiğköfte


FİRMALAR

Adıyaman Çiğköfte Develi – Elbiz Caddesi

Adıyaman Çiğköfte Develi – Elbiz Caddesi

ÖMER USTA’NIN ÖZEL TARİFİ Adıyamanlı Çiğ Köfteci Ömer Aybak’ın Adıyaman’a özgü, kendisine has özel tarifi ile yoğrulan bu eşsiz lezzeti, tüm akredite kuruluşların onayından geçmiş, sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak üretiyor, çiğ köftenin en iyisini sizlere sunuyoruz.

Adıyaman Çiğköfte Develi Meydan

Adıyaman Çiğköfte Develi Meydan

Ülke çapında saygın yer edindiğimiz aşikardır. Türkiye’de ve dünyada çiğ köftenin geçmişten gelen değerini ve standarlarını koruyarak daha geniş kitlelere ulaşmak için A kalite hizmet politikasını benimsemiş bir kurum olarak ilerlemektir.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak Develi Şubesi

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak Develi Şubesi

EŞSİZ LEZZET ÇİĞ KÖFTE Çiğ köfte, bulgur, isot, salça, soğan, maydanoz ve çeşitli baharatların yoğurulup karıştırılması ile hazırlanan, pişirilmeden tüketilen, Adıyaman yöresine ait bir yiyecektir. Adıyaman’nın dışında Adana, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Elazığ, Malatya gibi illerde de yöresel farklılıklar gösteren çiğ köfteler yapılır.

58 Çiğköfte

58 Çiğköfte

Birgün Değil Hergün Kampanya Çiğköfte Dürüm Çiğköfte Porsiyon Soğuk İçecekler Çay Kahve Aile Salonomuz ve Geniş Bahçemizle Hizmetinizdeyiz. 58 çiğköfte, 58çiğköfte, çiğköfte, çiğköfteci, develi, develi çiğköfte, develi çiğköfteci, elbiz caddesi