Nöbetçi Eczane

Ordu Nöbetçi Eczaneleri

5
(2)

Bugün Ordu Nöbetçi Eczaneleri ( 24 Kasım 2020 Salı akşamından 25 Kasım 2020 Çarşamba sabahına kadar ) Akkuş Nöbetçi Eczaneleri, Aybastı Nöbetçi Eczaneleri, Çamaş Nöbetçi Eczaneleri, Çatalpınar Nöbetçi Eczaneleri, Çaybaşı Nöbetçi Eczaneleri, Fatsa Nöbetçi Eczaneleri, Gölköy Nöbetçi Eczaneleri, Gülyalı Nöbetçi Eczaneleri, Gürgentepe Nöbetçi Eczaneleri, İkizce Nöbetçi Eczaneleri, Kabadüz Nöbetçi Eczaneleri, Kabataş Nöbetçi Eczaneleri, Korgan Nöbetçi Eczaneleri, Kumru Nöbetçi Eczaneleri, Mesudiye Nöbetçi Eczaneleri, Perşembe Nöbetçi Eczaneleri, Ulubey Nöbetçi Eczaneleri, Ünye Nöbetçi Eczaneleri,

Pazar Ve Resmi Tatil Gün Nöbetleri Sabah Başlayıp Ertesi Gün Sabah Biter.

 

Ordu Nöbetçi Eczaneleri
Ordu Nöbetçi Eczaneleri

Ordu İli ve İlçeleri size en yakın eczane nerede? Ordu İli ve İlçeleri eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

Tüm Ordu Eczaneleri
 Nöbetçi Eczaneler

Firma Rehberi

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yorum Yapın !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir