Nöbetçi Eczane

Antalya Nöbetçi Eczaneleri

5
(2)

Bugün Antalya Nöbetçi Eczaneleri 29 Ekim 2020 Perşembe akşamından 30 Ekim 2020 Cuma sabahına kadar Antalya Nöbetçi Eczaneleri, Aksu Nöbetçi Eczaneleri, Döşemealtı Nöbetçi Eczaneleri, Kepez Nöbetçi Eczaneleri, Konyaaltı Nöbetçi Eczaneleri, Muratpaşa Nöbetçi Eczaneleri, Akseki Nöbetçi Eczaneleri, Alanya Nöbetçi Eczaneleri, Demre Nöbetçi Eczaneleri, Elmalı Nöbetçi Eczaneleri, Finike Nöbetçi Eczaneleri, Gazipaşa Nöbetçi Eczaneleri, Gündoğmuş Nöbetçi Eczaneleri, İbradı Nöbetçi Eczaneleri, Kaş Nöbetçi Eczaneleri, Kemer Nöbetçi Eczaneleri, Korkuteli Nöbetçi Eczaneleri, Kumluca Nöbetçi Eczaneleri, Manavgat Nöbetçi Eczaneleri, Serik Nöbetçi Eczaneleri,

 

Antalya Nöbetçi Eczaneleri
Antalya Nöbetçi Eczaneleri

 

Antalya İli ve İlçeleri size en yakın eczane nerede? Antalya İli ve İlçeleri eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur. 

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yorum Yapın !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir