Nöbetçi Eczane

Ankara Nöbetçi Eczaneleri

5
(1)

Ankara Nöbetçi Eczaneleri, Akyurt Nöbetçi Eczaneleri, Altındağ Nöbetçi Eczaneleri, Ayaş Nöbetçi Eczaneleri, Balâ Nöbetçi Eczaneleri, Çankaya Nöbetçi Eczaneleri, Çubuk Nöbetçi Eczaneleri, Elmadağ Nöbetçi Eczaneleri, Etimesgut Nöbetçi Eczaneleri, Gölbaşı Nöbetçi Eczaneleri, Kalecik Nöbetçi Eczaneleri, Kazan Nöbetçi Eczaneleri, Keçiören Nöbetçi Eczaneleri, Mamak Nöbetçi Eczaneleri, Pursaklar Nöbetçi Eczaneleri, Sincan Nöbetçi Eczaneleri, Yenimahalle Nöbetçi Eczaneleri, Beypazarı Nöbetçi Eczaneleri, Çamlıdere Nöbetçi Eczaneleri, Evren Nöbetçi Eczaneleri, Güdül Nöbetçi Eczaneleri, Haymana Nöbetçi Eczaneleri, Kızılcahamam Nöbetçi Eczaneleri, Nallıhan Nöbetçi Eczaneleri, Polatlı Nöbetçi Eczaneleri, Şereflikoçhisar Nöbetçi Eczaneleri,

 

Ankara Nöbetçi Eczaneleri
Ankara Nöbetçi Eczaneleri

 

Ankara İli ve İlçeleri size en yakın eczane nerede? Ankara İli ve İlçeleri eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebeple nöbet başında bulunamıyor olabilir. Bu nedenle eczaneye gitmeden önce telefonla açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yorum Yapın !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir